آرام آزمون در بیست و سومین نمایشگاه نفت و گاز ایران

شــرکت آرام آزمون ارائه دهنده خدمات بازرسی های NDT و به عنوان یک شرکت دانش بنیان تولید کننده برخی اقلام تایید شده تست های غیر مخرب، در بیست و سومین نمایشگاه نفت و گاز ایران که در تاریخ 16 لغایت 19 اردیبهشت 97 درمحل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد،در سالن 38A غرفه 1943 با حضور نمایندگان شرکت های آلمانیRohmann تولید کننده تجهیزات ادی کارنت ITConcept تولید کننده بروسکوپ و STAHLWILLE تولید کننده ابزار های فنی حضور به هم رسانید.

آرام آزمون در نمایشگاه ابزارآلات Stahlwille آلمان (کلن)

نمایشگاه ابزارآلات کلن ( Tools & Hardware ) در تاریخ 4 الی 7 مارچ 2018 در شهر کلن برگزار شد و شرکت آرام آزمون به عنوان نماینده رسمی شرکت stahlwille آلمان در غرفه آن شرکت میزبان بازدید کنندگان این صنعت بود . این نمایشگاه بزرگترین رویداد تجاری سال می باشد که هر دو سال یک بار برگزار می گردد و بازدیدکنندگان می توانند از بهترین و جدیدترین تکنولوژی ها در زمینه ابزارآلات دستی، ابزار برقی، لوازم جانبی و ابزارآلات ماشینی مورد نیاز شرکت ها و کارخانجات بهره مند شوند.

اخذ مجوز پارت 145 جهت واحد چرخ و ترمز هواپیما از سازمان هواپیمایی کشوری

شرکت آرام آزمون موفق به اخذ مجوز پارت 145 جهت واحد چرخ وترمز هواپیما از سازمان هواپیمایی کشوری گردید.

آرام آزمون در هشتمین نمایشگاه هوایی و فضایی ایران

هشتمین نمایشگاه توانمندی‌های صنایع هوایی و فضایی ایران به همت اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران و سازمان صنایع هوایی با هدف ارائه توانمدی شبکه زنجیره تامین قطعات هوایی و هوافضایی و ایجاد ارتباط بین این شبکه و تولیدکنندگان وسایل پرنده برگزار می‌شود. در این نمایشگاه اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران بعنوان نماینده بخش خصوصی و سازمان صنایع هوایی بعنوان نماینده وزارت دفاع در کنار حدود 150 شرکت مختلف که عمدتا دانش بنیان هستند شرکت دارند.

آرام آزمون در چهارمین کنفرانس بین المللی آزمون های غیرمخرب (IRNDT 2017)

همزمان با برگزاري کنفرانس، به منظور ارائه آخرین دستاوردهای صنعتی و پژوهشی در راستای موضوع کنفرانس، يك نمایشگاه تخصصی نيز برگزار خواهد شد. بدین منظور از شرکت آرام آزمون دعوت شد که خدمات و محصولات جدید خود را در این نمایشگاه در معرض دید متخصصان و علاقمندان قرار دهند.