شرکت Rohmann ( تولید کننده انواع دستگا های ایستگاهی و قابل حمل Eddy Current و متعلقات آن )

ROHMANN GmbH در سال 1977 با یک پرسنل دو نفره برای حل برنامه های کاربردی خاص در صنعت هوانوردی تاسیس شد. 1959 اولین موفقیت بزرگ در بازار، معرفی ROTOTEST B500 بود، اولین ابزار آزمایشی با باتری در جهان با نمایشگر برای کاوشگرهای دوار.
موفقیت و رشد شرکت در سال 1987 با معرفی ELOTEST B1، یک ابزار تست جریان گردابی جهانی برای بازرسی دستی قطعات مرتبط با ایمنی در صنعت هوافضا ادامه یافت. این ابزار به استاندارد جهانی برای ابزارهای جریان گردابی با باتری تبدیل شد. تا به امروز، بیش از 1000 ساز در سراسر جهان فروخته شده است.
در سال 1989 معرفی ELOTEST PL.1 ورود موفقیت آمیز به بازار بازرسی خط تولید را نشان داد.
در سال 1999 HARMONIC 2000 را توسعه داد، اولین ابزار تست کاملا دیجیتالی با کارایی بالا برای بازرسی مبدل های حرارتی با همکاری Framatome. در همان سال ELOTEST B300 که نشان دهنده نسل سوم ابزارهای آزمایش جریان گردابی با باتری است، برای اولین بار عرضه شد.
یک سال بعد ELOTEST M2، قدرتمندترین ابزار تست جهانی یک دست جهان معرفی شد.

شرکت ITconcepts (طراح و تولید دکننده انواع

Video Borescope – Light Source – Rigid Endoscope)

IT Concepts سیستم‌های آندوسکوپی نهایی و همچنین راه‌حل‌های سیستمی سفارشی‌شده را در آلمان تولید می‌کند.
طیف محصولات از آندوسکوپ های صلب تا آندوسکوپ های نیمه انعطاف پذیر و انعطاف پذیر، آندوسکوپ های فیبر شیشه ای، آندوسکوپ های ویدیویی (در قطرها و طول های کاری مختلف) و واحدهای مستندسازی تا دوربین ها، آداپتورها و لوازم جانبی را شامل می شود. علاوه بر این، IT Concepts محصولات سفارشی ساخته شده را برای برنامه شما توسعه می دهد.
این دستگاه ها با وضعیت فعلی هنر مطابقت دارند و استانداردهای کیفیت قوی را برای کاربردهای روزمره در صنعت برآورده می کنند.
آندوسکوپ های IT Concepts برای بازرسی بصری انواع حفره ها طراحی شده اند و در حال حاضر با موفقیت در بخش ها و زمینه های زیر استفاده می شوند: خودرو، فناوری ساختمان و تشخیص نشت، فناوری انرژی (به عنوان مثال انرژی باد)، هوا فضا، لوله کشی و ساخت توربین. ، ریخته گری، تضمین کیفیت، بازرسی کیفیت، ساخت مخزن و مخزن، نیروگاه ها و غیره.
IT Concepts همچنین ساختار و گردش کار شرکت را بهینه کرده است تا مشتری در صورت سرویس پس از 15 روز بتواند از دستگاه خود مجددا استفاده کند.

شرکت Mitech ( تولید کننده انواع دستگا های ایستگاهی و قابل حمل Ultrasonic،X-Ray و متعلقات آن )

شرکت میتک واقع در پکن، چین و در سال 2004 توسط گروهی از پزشکان و کارشناسی ارشد فارغ التحصیل از Tsinghua یا دانشگاه پکن تاسیس شد.
بیش از ده سال، Mitech همیشه به فلسفه کسب و کار پایبند بوده است، به عنوان تولید کننده حرفه ای NDT، بهترین محصولات با کیفیت را با قیمت رقابتی به شما عرضه می کند. در همین حال، ما از خدمات پس از فروش قوی برای حل مشکلات بیشتر پشتیبانی خواهیم کرد.همه محصولات با گارانتی تا دو سال و سرویس مادام العمر.