Themes - Hestia - en to fa translation catalogue (255 entries)

en: %1$s ago %2$s
fa: %1$s قبل %2$s

en: %1$s | Developed by %2$s
fa: %1$s | توسعه توسط %2$s

en: %d item | %d items
fa[0]: %d مورد

en: %s Community
fa: %s انجمن

en: %s is now installed and ready to use. We've assembled some links to get you started.
fa: %s هم اکنون نصب شد و آماده برای استفاده است. ما تعدادی پیوند را برای شروع شما گردآوری کردیم.

en: &#183; %1$s at %2$s
fa: &#183; %1$s در %2$s

en: (Edit)
fa: (ویرایش)

en: 24/7 HelpDesk Professional Support
fa: پشتیبانی حرفه‌ای میز راهنمای ۲۴ ساعت هفته

en: A fully customizable pricing plans section.
fa: یک ناحیه قیمت‌گذاری کاملا قابل شخصی‌سازی.

en: About
fa: درباره

en: About Content
fa: محتوای درباره

en: About Hestia
fa: درباره نسخه رایگان

en: About background
fa: پس‌زمینه‌ی درباره

en: Accent Color
fa: رنگ لهجه

en: Activate
fa: فعال سازی

en: Activating
fa: فعال‌سازی

en: Add Icon
fa: افزودن آیکون

en: After installing the plugin, you need to navigate to %s and configure the plugin.
fa: پس از نصب افزونه، نیاز است تا شما برای تنظیم افزونه به %s بروید.

en: All
fa: همه

en: Appearance Settings
fa: تنظیمات ظاهری

en: Are you are enjoying %s? We would love to hear your feedback.
fa: آیا میپسندید %s؟ خوشحال می شویم از بازخورد شما استفاده کنیم

en: Background Image
fa: تصویر زمینه

en: Background image
fa: تصویر پس‌زمینه

en: Big Title Background
fa: زمینه عنوان بزرگ

en: Big Title Section
fa: بخش عنوان بزرگ

en: Big title, Features, About, Team, Testimonials, Subscribe, Blog, Contact
fa: عنوان بزرگ، ویژگی‌ها، درباره، تیم، از زبان مشتریان، اشتراک، بلاگ، تماس

en: Blog
fa: بلاگ

en: Blog Post Content
fa: محتوای نوشته بلاگ

en: Blog Settings
fa: تنظیمات بلاگ

en: Blog Sidebar Layout
fa: طرح نوار کناری بلاگ

en: Blog Subscribe Section
fa: بخش اشتراک بلاگ

en: Body
fa: بدنه

en: Boxed Layout
fa: طرح جعبه‌ای

en: Build a landing page with a drag-and-drop content builder
fa: با یک محتواساز دارای قابلیت کشیدن و رهاکردن، یک برگه فرود بسازید

en: Button
fa: دکمه

en: Button Text
fa: متن دکمه

en: Button URL
fa: آدرس URL دکمه

en: Button text
fa: متن دکمه

en: By %1$s, %2$s
fa: توسط %1$s، %2$s

en: Categories:
fa: دسته‌ها:

en: Change colors for the header overlay, header text and navbar.
fa: تغییر رنگ‌های پوشش سرصفحه، نوشته سرصفحه و نوار ناوبری.

en: Change in the %s
fa: تغییر در %s

en: Change in the Customizer
fa: تغییر در سفارشی‌ساز

en: Change this subtitle in %s.
fa: تغییر این زیرعنوان‌ در %s.

en: Change this subtitle in the %s.
fa: تغییر این زیرعنوان در %s.

en: Change this subtitle in the Customizer
fa: این زیرعنوان را در سفارشی‌ساز تغییر دهید

en: Changelog
fa: فهرست تغییرات

en: Color
fa: رنگ

en: Comments are closed.
fa: دیدگاه‌ها بسته است.

en: Components
fa: اجزاء

en: Contact
fa: تماس

en: Contact Content
fa: محتوای تماس

en: Contact Support
fa: تماس با پشتیبانی

en: Contact Us
fa: تماس با ما

en: Content
fa: محتوا

en: Create SendinBlue Account
fa: ایجاد حساب SendinBlue

en: Create a child theme
fa: یک قالب فرزند بسازید

en: Custom Page
fa: برگه سفارشی

en: Customizer
fa: سفارشی‌ساز

en: Customizer Repeater
fa: تکرار کردن شخصی‌ساز

en: Deactivate
fa: غیرفعال سازی

en: Default
fa: پیشفرض

en: Delete field
fa: پاک کردن ناحیه

en: Disable
fa: غیرفعال کردن

en: Disable Footer
fa: غیر فعال کردن زیرصفحه

en: Disable Navigation
fa: غیرفعال کردن راهبری

en: Disable section
fa: غیرفعال کردن بخش

en: Display
fa: نمایش

en: Display a frontpage section wherever you like by adding its shortcode in page or post content.
fa: نمایش یک بخش صفحه نخست هرجایی که بخواهید با افزودن کدکوتاه آن در برگه یا محتوای نوشته.

en: Documentation
fa: مستندات

en: Drag and drop panels to change the order of sections.
fa: پنل‌ها را جهت تغییر ترتیب بخش‌ها بکشید و رها کنید.

en: Email
fa: ایمیل

en: Enable Header Image Sitewide
fa: فعال‌سازی تصویر سرصفحه در پهنای سایت

en: Enable Scroll to Top
fa: فعال‌سازی دکمه بازگشت به بالا

en: Enable Search in Menu
fa: فعال‌سازی جستجو در فهرست

en: Enable Sharing Icons
fa: فعالسازی آیکون‌های اشتراک

en: Excerpt
fa: خلاصه

en: Excerpt length
fa: طول خلاصه

en: Extra
fa: اضافی

en: Featured Image Homepage
fa: تصویر شاخص برگه نخست

en: Featured Posts
fa: نوشته‌های ویژه

en: First
fa: اول

en: First Layer
fa: لایه اول

en: Font Subsets
fa: زیرمجموعه های فونت

en: Footer Four
fa: چهار فوتر

en: Footer Menu
fa: منوی پابرگ

en: Footer One
fa: پابرگ نخست

en: Footer Options
fa: تنظیمات پانوشت

en: Footer Three
fa: پابرگ سوم

en: Footer Two
fa: پابرگ دوم

en: Footer socials menu
fa: فهرست شبکه های اجتماعی پانوشت

en: Form Title
fa: عنوان فرم

en: Free vs PRO
fa: نسخه رایگان در مقابل نسخه حرفه‌ای

en: Front page
fa: صفحه اصلی

en: Frontpage Sections
fa: بخش‌های برگه نخست

en: Full Width
fa: عرض کامل

en: Fullwidth Template
fa: قالب با عرض کامل

en: Fully Customizable Colors
fa: رنگ‌های کاملا قابل سفارشی سازی

en: General
fa: عمومی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Get %s now!
fa: %s را بگیرید!

en: Get in Touch
fa: با ما در تماس باشید

en: Get started here
fa: در اینجا شروع نمایید

en: Get the PRO version!
fa: نسخه حرفه‌ای را بگیرید!

en: Getting Started
fa: شروع کنید

en: Go to the Customizer
fa: برو به سفارشی‌ساز

en: Google Fonts
fa: فونت‌های گوگل

en: Header Background
fa: زمینه سرصفحه

en: Header Gradient
fa: گرادیانت سربرگ

en: Header Options
fa: گزینه‌های سربرگ

en: Header Settings
fa: تنظیمات سربرگ

en: Header Slider
fa: اسلایدر سربرگ

en: Header socials menu
fa: فهرست شبکه های اجتماعی در سربرگ

en: Headings
fa: عنوان‌ها

en: Here is where you must add the "SendinBlue Newsletter" widget.
fa: اینجاست که می توانید ابزارک "SendinBlue Newsletter" را اضافه کنید.

en: Hestia
fa: هستیا

en: Hestia front-page is not multi-language compatible, for this feature %s.
fa: صفحه اصلی پوسته Hestia برای چند زبان سازگار نیست، برای این ویژگی %s.

en: Hestia is a modern WordPress theme for professionals. It fits creative business, small businesses (restaurants, wedding planners, sport/medical shops), startups, corporate businesses, online agencies and firms, portfolios, ecommerce (WooCommerce), and freelancers. It has a multipurpose one-page design, widgetized footer, blog/news page and a clean look, is compatible with: Flat Parallax Slider, Photo Gallery, Travel Map and Elementor Page Builder . The theme is responsive, WPML, Retina ready, SEO friendly, and uses Material Kit for design.
fa: پوسته هستیا یک پوسته نوین وردپرسی برای حرفه‌ای‌ها است. مناسب کسب و کارهای بزرگ و کوچک (رستوران‌ها، برگزارکنندگان مراسم عروسی، فروشگاه‌های ورزشی یا پزشکی)، استارت‌آپ‌ها، کسب و کارهای شرکتی، شرکت‌ها و موسسات برخط (آنلاین)، نمونه کارها، تجارت الکترونیک و کسب و کارهای مستقل است. این پوسته، طرح یک‌صفحه‌ای چندمنظوره‌ای را داراست، به همراه ناحیه پابرگ با قابلیت قراردادن ابزارک‌ها در آن، برگه اخبار/بلاگ با ظاهری تمیز که ضمنا با اسلایدر Flat Parallax، گالری عکس‌ها، نقشه سفر و برگه‌ساز Flat Parallax تطابق‌پذیر است. قالب واکنش‌گرا، چندزبانه، با تراکم پیکسلی بالا و سازگار برای سئو بوده و از ابزار Material Kit برای طراحی استفاده می‌کند.

en: Hestia now comes with a sites library with various designs to pick from. Visit our collection of demos that are constantly being added.
fa: هستیا اکنون با کتابخانه ای از طرح های مختلف برای انتخاب در دسترس شماست، از مجموعه نسخه نمایشی (دمو) های ما که دائما به آنها افزوده خواهد شد دیدن کنید.

en: Hey, we've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported. Make sure your site is fast and secure, by upgrading PHP to the latest version.
fa: متوجه شدیم شما از نسخه قدیمی PHP استفاده میکنید که پشتیبانی نمی شود.مطمئن شوید سایت شما سریع و امن است، با ارتقاء به جدیدترین نسخه PHP.

en: Hi! We've noticed you were using Zelle before. To make your transition easier, we can help you keep the same beautiful homepage you had before, by converting it into an Elementor template. This option will also import your homepage content.
fa: سلام، ما دریافته ایم که شما قبلا از Zelle استفاده میکردید. برای این که کار شما را راحت تر کنیم، ما میتوانیم کمک کنیم تا قالب قبلی برگه نخست سایت خود را حفظ کنید، کافیست با تبدیل کردن آن به پوسته Elementor از ظاهر قدیمی و زیبای Zelle در برگه نخست خود لذت ببرید. گفتنی است با این قابلیت شما میتوانید محتوای قدیمی خود را نیز درون ریزی کنید.

en: Icon
fa: آیکون

en: If enabled, the theme will use a boxed layout.
fa: اگر فعال باشد، پوسته از یک طرح جعبه‌ای استفاده خواهد کرد.

en: If you find yourself in a situation where everything on your site is running very slowly, you might consider having a look at the documentation below where you will find the most common issues causing this and possible solutions for each of the issues.
fa: اگر حس می‌کنید که همه‌چیز در وب‌گاه شما به شدت کند و سرعت آن‌ پایین است، انداختن نگاهی به مستندات پایین که در آن می‌توانید معمول‌ترین مشکلات کندی سرعت و راه‌حل هرکدام را پیدا کنید، کمک کند.

en: If you want to make changes to the theme's files, those changes are likely to be overwritten when you next update the theme. In order to prevent that from happening, you need to create a child theme. For this, please follow the documentation below.
fa: اگر می‌خواهید تغییراتی را در پرونده‌های قالب انجام دهید، احتمالا در به‌روز‌رسانی بعدی آن تغییرات بازنویسی می‌شوند. برای جلوگیری از این اتفاق، یک قالب کودک بسازید. برای انجام این‌کار، لطفا مستندات زیر را بخوانید.

en: If you want to take full advantage of the options this theme has to offer, please install and activate %s.
fa: اگر می‌خواهید از مزایای کامل گزینه‌های این پوسته که قابل ارائه است، بهره ببرید، لطفا %s را نصب و فعال نمایید.

en: Image
fa: نگاره

en: Image type
fa: نوع نگاره

en: Import Demo Content
fa: درون‌ریزی محتوای دمو

en: In order to add a contact form to this section, you need to install the %1$s plugin. Then follow %2$sthis guide%3$s to create your form.
fa: به جهت افزودن فرم تماس به این بخش، نیاز است تا افزونه %1$s را نصب نمایید. %2$sاین آموزش%3$s را برای ساخت فرم تماس خود دنبال نمایید.

en: In order to add a contact form to this section, you need to install the %s plugin.
fa: برای افزودن یک فرم تماس به این ناحیه، شما باید افزونه %s را نصب کنید.

en: In the documentation below you will find an easy way to build a great looking landing page using a drag-and-drop content builder plugin.
fa: در مستندات زیر، شما راهی آسان برای ساختن یک برگه فرود به وسیله یک افزونه محتواساز با قابلیت کشیدن و رها کردن می‌یابید.

en: Infinite Scroll
fa: اسکرول نامحدود

en: Install and activate
fa: نصب و فعال‌سازی

en: Instructions
fa: دستورالعمل‌ها

en: It is highly recommended that you install the companion plugin to have access to the Frontpage features, Team and Testimonials sections.
fa: به شدت پیشنهاد می‌کنیم که افزونه مورد نیاز را نصب کنید تا به قسمت‌های ویژگی‌های برگه نخست، بخش‌های تیم و از زبان مشتریان دسترسی داشته باشید.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
fa: به نظر می‌آید ما نمی‌توانیم چیزی که شما به دنبالش هستید را پیدا کنیم. شاید جستجو کمک کند.

en: Join our Facebook Group
fa: به گروه فیسبوک ما بپیوندید

en: Join the community of %s users. Get connected, share opinions, ask questions and help each other!
fa: پیوستن به گروه کاربران %s.برقراری ارتباط،اشتراک نظرات؛پرسش سوالات وراهنمایی به یکدیگر!

en: Layout
fa: طرح

en: Leave us a review
fa: برای ما ارزیابی ارسال کنید

en: Left Sidebar
fa: نوار کناری چپ

en: Link
fa: پیوند

en: Lorem Ipsum
fa: متن پیشفرض

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
fa: این یک متن تستی است که توسط پشتیبانی بخش فارسی زبان یوسف زاده ایجاد شده است می توانید آن را تغییر دهید.

en: Menu
fa: فهرست

en: Mobile friendly
fa: راحت در موبایل

en: More Options Available for %s in the PRO version.
fa: امکانات بیشتر برای %s در نسخه پولی است.

en: Name
fa: نام

en: Navigation
fa: ناوبری

en: Need more details? Please check our full documentation for detailed information on how to use Hestia.
fa: نیاز به جزییات بیشتری دارید؟ لطفا مستندات کامل را برای جزییات بیشتر درباره چگونگی استفاده از هستیا بررسی کنید.

en: Next page
fa: صفحه بعد

en: None
fa: هیچ

en: Note: Some icons may not be displayed here. You can see the full list of icons at %1$s.
fa: یادآوری: بخشی از آیکون‌ها ممکن است در این‌جا نمایش داده نشوند. فهرست کامل را در %1$s ببینید.

en: Number
fa: تعداد

en: Number of Items
fa: تعداد موارد

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
fa: اوه! صفحه پیدا نشد.

en: PRO
fa: پولی

en: Page Builder Blank
fa: صفحه‌سازِ خالی

en: Page Builder Full Width
fa: صفحه‌ساز با پهنای کامل

en: Page Sidebar Layout
fa: طرح نوار کناری برگه

en: Page with Sidebar
fa: برگه با نوار کناری

en: Parallax
fa: پارالکس

en: Portfolio section with two possible layouts.
fa: بخش نمونه کارها با دو طرح متفاوت.

en: Post Pagination
fa: شمارنده نوشته

en: Posts & Pages
fa: نوشته‌ها و برگه‌ها

en: Posts/Pages Layout
fa: طرح نوشته‌ها/برگه‌ها

en: Previous page
fa: صفحه قبل

en: Pricing Plans Section
fa: قسمت قیمت‌گذاری‌ها

en: Primary Menu
fa: منوی اصلی

en: Products
fa: محصولات

en: Published by %1$s on %2$s
fa: منتشرشده توسط %1$s در تاریخ %2$s

en: Quality Support
fa: پشتیبانی باکیفیت

en: Read full documentation
fa: مستندات کامل را بخوانید

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Ready for e-commerce. You can build an online store here.
fa: آماده برای تجارت الکترونیک. شما می‌توانید یک فروشگاه در این‌جا بسازید.

en: Ready to publish your first post? %s.
fa: برای انتشار نخستین نوشته خود آماده‌اید؟ %s.

en: Recommended Actions
fa: اقدامات توصیه شده

en: Recommended Plugins
fa: افزونه‌های توصیه شده

en: Recommended actions
fa: اقدامات توصیه شده

en: Related Posts
fa: نوشته‌های مرتبط

en: Remove Icon
fa: حذف آیکون

en: Reply
fa: پاسخ

en: Responsive layout. Works on every device.
fa: طرح واکنش‌گرا. بر روی هر دستگاهی درست کار می‌کند.

en: Right Sidebar
fa: نوار کناری راست

[ctx: Roboto Slab font: on or off]
en: on
fa: روشن

[ctx: Roboto font: on or off]
en: on
fa: روشن

en: Search Results for: %s
fa: نتایج جستجو برای: %s

en: Second
fa: دوم

en: Second Layer
fa: لایه دوم

en: Section Reordering
fa: تنظیم مجدد ناحیه‌ها

en: Section Subtitle
fa: زیرعنوان بخش

en: Section Title
fa: عنوان بخش

en: SendinBlue > Home
fa: Sendinblue > خانه

en: SendinBlue plugin
fa: افزونه SendinBlue

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Share on Email
fa: اشتراک گذاری در ایمیل

en: Share on Facebook
fa: اشتراک گذاری در فیسبوک

en: Share on Twitter
fa: اشتراک گذاری در توئیتر

en: Shop
fa: فروشگاه

en: Shortcode
fa: کد کوتاه

en: Shortcodes for each section
fa: کدهای کوتاه برای هر بخش

en: Sidebar
fa: سایدبار

en: Sites Library
fa: کتابخوانه سایت

en: Size: %s
fa: ابعاد: %s

en: Social icons
fa: آیکون شبکه‌های اجتماعی

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
fa: با عرض پوزش، ولی هیچ چیزی مطابق با عبارت جستجوی شما پیدا نشد. لطفا با کلمه‌های کلیدی دیگری دوباره سعی نمایید.

en: Speed up your site
fa: سرعت سایت را بالا ببرید

en: Standard Fonts
fa: فونت‌های استاندارد

en: Submit a review
fa: ارسال یک نقد

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Subscribe to our Newsletter
fa: اشتراک در خبرنامه ما

en: Subtitle
fa: زیرعنوان

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Tags:
fa: برچسب‌ها:

en: Text
fa: نوشته

en: The ability to reorganize your Frontpage Sections more easily and quickly.
fa: قابلیت سازماندهی مجدد بخش‌های برگه نخست آسانتر و سریعتر.

en: The ability to reorganize your Frontpage sections more easily and quickly.
fa: قابلیت سازماندهی مجدد بخش‌های برگه نخست آسانتر و سریعتر.

en: This process will set up your website, install required plugins, import demo content (pages, posts, media) and set up the customizer options.
fa: این پردازش سایت شما را پیکربندی می کند، افزونه‌های ضروری را نصب کنید، محتوای دمو را درون‌ریزی کنید (برگه‌ها،نوشته‌ها،رسانه) و  تنظیمات سفارشی سازی را پیکربندی کنید.

en: This sidebar is active but empty. In order to use this layout, please add widgets in the sidebar
fa: این نوار کناری فعال اما خالی است. جهت استفاده از این نوار کناری، لطفا ابزارک‌ها را در نوار کناری اضافه نمایید

en: Title
fa: عنوان

en: To have access to a shop section please install and configure %1$s.
fa: برای داشتن دسترسی به یک فروشگاه لطفا %1$s را نصب و تنظیم کنید.

en: Toggle Navigation
fa: تغییر ناوبری

en: Transparent Header Logo
fa: لوگوی سربرگ شفاف

en: Transparent Navbar
fa: نوار ناوبری شفاف

en: Typography
fa: نوع فونت

en: Upload Image
fa: بارگذاری تصویر

en: Useful Plugins
fa: افزونه‌های مفید

en: Using the WordPress Customizer you can easily customize every aspect of the theme.
fa: با استفاده از شخصی‌ساز وردپرس، شما می‌توانید هر گوشه از قالب را به آسانی شخصی‌سازی کنید.

en: Very Top Bar
fa: نوار خیلی بالا

en: View PRO Features
fa: مشاهده ویژگی‌های حرفه‌ای

en: View all posts in %s
fa: مشاهده‌ی تمام نوشته‌ها در %s

en: View cart
fa: مشاهده سبد خرید

en: View how to do this
fa: ببینید که این‌کار چطور انجام می‌شود

en: View your shopping cart
fa: سبد خریدتان را مشاهده نمایید

en: Want to get the gist on the latest theme changes? Just consult our changelog below to get a taste of the recent fixes and features implemented.
fa: می‌خواهید لب‌کلام آخرین تغییرات قالب را بدانید؟! فقط فهرست تغییرات اخیر ما را از پایین بخوانید تا طعم آخرین تعمیرات و تغییرات و ویژگی‌های جدید را بچشید.

en: Want to keep using Zelle's homepage?
fa: ایا میخواهید به استفاده از برگه نخست Zelle ادامه دهید؟

en: We have compiled a list of steps for you to take so we can ensure that the experience you have using one of our products is very easy to follow.
fa: ما لیستی از گام‌هایی را تهیه‌ کرده‌ایم تا مطمئن باشیم که تجربه‌ای که شما در استفاده از یکی محصولات ما دارید، بسیار راحت خواهد بود.

en: We want to make sure you have the best experience using Hestia, and that is why we have gathered all the necessary information here for you. We hope you will enjoy using Hestia as much as we enjoy creating great products.
fa: ما می‌خواهیم مطمئن باشیم که شما بهترین تجربه را در استفاده از هستیا دارید، و برای این ما تمام اطلاعات موردنیاز را در این‌جا برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم. ما امیدواریم شما از استفاده از هستیا همانقدر لذت ببرید که ما از خلق محصولات لذت می‌بریم.

en: Website
fa: وب‌سایت

en: What's on your mind?
fa: چه چیزی در ذهن شماست؟

en: With %s, you can choose from multiple unique demos, specially designed for you, that can be installed with a single click. You just need to choose your favorite, and we will take care of everything else.
fa: با %s، شما میتوانید نسخه های نمایشی(دمو)، که به صورت ویژه برای شما طراحی شده، با یک کلیک آنها را انتخاب و نصب کنید. تنها کافیست به سلیقه خود انتخاب کنید، باقی کار ها بر عهده ما.

en: WooCommerce Compatible
fa: تطابق‌پذیر با ووکامرس

en: WooCommerce Sidebar
fa: نوار کناری ووکامرس

en: WooCommerce plugin
fa: افزونه ووکامرس

en: You can use any background image you want.
fa: شما می‌توانید هر تصویر پس‌زمینه‌ای که می‌خواهید، استفاده کنید.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
fa: شما باید <a href="%s">وارد شده باشید</a> تا بتوانید دیدگاهی ارسال نمایید.

en: You will be able to add more content to your site header with an awesome slider.
fa: شما می‌توانید با یک اسلایدر فوق‌العاده محتوای بیشتری به سربرگ وب‌گاه خود اضافه کنید.

[ctx: comments title]
en: %1$s Comment | %1$s Comments
fa[0]: %1$s دیدگاه

[ctx: comments title]
en: One comment
fa: یک دیدگاه

en: customizer
fa: سفارشی‌ساز

en: font family
fa: خانواده فونت

en: font size
fa: اندازه فونت

[ctx: label]
en: Search for:
fa: جستجو برای:

en: or customize the theme
fa: یا سفارشی‌سازی پوسته
