Plugins - Contact Form 7 - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (402 entries)

en: This feature is deprecated. You are not recommended to use it.
fa: این ویژگی منسوخ شده است. استفاده از آن به شما توصیه نمی شود.

en: Warning:
fa: هشدار:

en: Undefined value was submitted through this field.
fa: مقدار تعریف نشده از طریق این فیلد ارسال شد.

en: The Constant Contact integration is deprecated. It is not recommended to continue using the feature.
fa: یکپارچه‌سازی با Constant Contact منسوخ شده است. ادامه استفاده از این ویژگی توصیه نمی‌شود.

en: There is no valid unit tag.
fa: هیچ برچسب واحد معتبری وجود ندارد.

en: Brevo integration
fa: ادغام Brevo

note: translators: 1: blog name, 2: blog URL
en: This email is a receipt for your contact form submission on our website (%1$s %2$s) in which your email address was used. If that was not you, please ignore this message.
fa: این ایمیل یک رسید برای ارسال فرم تماس شما در وب سایت ما است (%1$s %2$s) که در آن از آدرس ایمیل شما استفاده شده است. اگر شما نبودید، لطفاً این پیام را نادیده بگیرید.

note: translators: 1: blog name, 2: blog URL
en: This is a notification that a contact form was submitted on your website (%1$s %2$s).
fa: این یک اعلان است که یک فرم تماس در وب سایت شما ارسال شده است (%1$s %2$s).

en: Unsafe email config is used without sufficient protection.
fa: پیکربندی ایمیل ناامن بدون محافظت کافی استفاده می شود.

en: Configuration error is detected.
fa: خطا در پیکربندی شناسایی شد.

en: Brevo is active on this site.
fa: Brevo در این سایت فعال است.

en: The next major release of Contact Form 7 will discontinue support for outdated PHP versions. If you don't upgrade PHP, you will not be able to upgrade the plugin.
fa: انتشار مهم بعدی فرم تماس ۷ پشتیبانی از نسخه‌های قدیمی PHP را متوقف می‌کند. اگر PHP را ارتقا ندهید، نمی‌توانید افزونه را ارتقاء دهید.

en: Contact form not found.
fa: فرم تماس پیدا نشد.

en: Error:
fa: خطا:

[ctx: block keyword]
en: form
fa: فرم

[ctx: block description]
en: Insert a contact form you have created with Contact Form 7.
fa: فرم تماسی که با فرم تماس ۷ ایجاد کرده‌اید را درج کنید.

[ctx: block title]
en: Contact Form 7
fa: فرم تماس ۷

en: &#8212;Please choose an option&#8212;
fa: &#8212;لطفا یک گزینه را انتخاب کنید&#8212;

en: Akismet is active on this site.
fa: اکیسمت در این سایت فعال است.

en: CAPTCHAs are designed to distinguish spambots from humans, and are therefore helpless against human spammers. In contrast to CAPTCHAs, Akismet checks form submissions against the global database of spam; this means Akismet is a comprehensive solution against spam. This is why we consider Akismet to be the centerpiece of the spam prevention strategy.
fa: کپچاها برای تشخیص ربات‌های هرزنامه از انسان‌ها طراحی شده‌اند و بنابراین در برابر هرزنامه‌های انسانی درمانده هستند. برخلاف کپچاها، اکیسمت فرم‌های ارسالی را در برابر پایگاه داده جهانی هرزنامه‌ها بررسی می‌کند. این بدان معنی است که اکیسمت یک راه حل جامع در برابر هرزنامه است. به همین دلیل است که ما اکیسمت را محور اصلی استراتژی جلوگیری از هرزنامه می‌دانیم.

en: Learn how your data is processed.
fa: بیاموزید داده‌های شما چطور پردازش می‌شود.

en: This form uses Akismet to reduce spam.
fa: این فرم از اکیسمت برای کاهش جفنگ استفاده می‌کند.

en: Contact form
fa: فرم تماس

en: Uploadable file size exceeds PHP’s maximum acceptable size.
fa: اندازه پرونده قابل بارگذاری از حداکثر اندازه قابل قبول PHP بیشتر است.

en: Colons are used in form-tag names.
fa: دو‌نقطه در نام‌های برچسب فرم استفاده می‌شود.

en: Please enter a telephone number.
fa: لطفا یک شماره تلفن وارد کنید.

en: Please enter a URL.
fa: لطفا یک نشانی وب وارد کنید.

en: Please enter an email address.
fa: لطفا یک آدرس ایمیل وارد کنید.

en: This field has a too large number.
fa: این زمینه شماره بسیار طولانی دارد.

en: This field has a too small number.
fa: این زمینه شماره بسیار کوتاهی دارد.

en: Please enter a number.
fa: لطفا یک شماره وارد کنید.

en: This field has a too late date.
fa: این زمینه تاریخ خیلی دیری دارد.

en: This field has a too early date.
fa: این زمینه تاریخ خیلی زودی دارد.

en: Please enter a date in YYYY-MM-DD format.
fa: لطفا تاریخ را با فرمت YYYY-MM-DD (روز-ماه-سال) وارد کنید.

en: The request payload format is not supported.
fa: فرمت payload درخواست پشتیبانی نمی شود.

note: translators: 1: WordPress hook name, 2: version number
en: Hook %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s with no alternative available.
fa: قلاب %1$s <strong>منسوخ شده</strong> است زیرا فرم تماس 7 نسخه %2$s جایگزینی در دسترس ندارد.

en: The uploaded file is too large.
fa: پرونده بارگذاری شده خیلی بزرگ است.

en: This field has a too short input.
fa: این زمینه ورودی خیلی کوتاهی دارد.

en: This field has a too long input.
fa: این زمینه ورودی خیلی طولانی دارد.

en: Please fill out this field.
fa: لطفا این قسمت را تکمیل کنید.

note: translators: 1: PHP function name, 2: version number, 3: alternative function name
en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
fa: تابع %1$s از زمان فرم تماس 7 نسخه %2$s <strong>منسوخ</strong> شده است! به جای آن از %3$s استفاده کنید.

en: Spam protection
fa: حفاظت از جفنگ

note: translators: Developer debugging message. 1: PHP function name, 2: Explanatory message, 3: Contact Form 7 version number.
en: Function %1$s was called incorrectly. %2$s %3$s
fa: تابع %1$s اشتباه فراخوانی شد. %2$s %3$s

note: translators: 1: blog name, 2: confirmation link
en: Hello,
    
    This is a confirmation email sent from %1$s.
    
    We have received your submission to our web form, according to which you have allowed us to add you to our contact list. But, the process has not yet been completed. To complete it, please click the following link.
    
    %2$s
    
    If it was not your intention, or if you have no idea why you received this message, please do not click on the link, and ignore this message. We will never collect or use your personal data without your clear consent.
    
    Sincerely,
    %1$s
fa: سلام،
    
    این یک ایمیل تأیید است که از %1$s ارسال شده است.
    
    ما درخواست شما را از فرم وب دریافت کرده ایم که طبق آن به ما اجازه داده اید تا شما را به لیست تماس خود اضافه کنیم. اما، این روند هنوز کامل نشده است. برای تکمیل آن لطفا روی لینک زیر کلیک کنید.
    
    %2$s
    
    اگر قصد شما نبوده یا نمی دانید چرا این پیام را دریافت کرده اید، لطفاً روی پیوند کلیک نکنید و این پیام را نادیده بگیرید. ما هرگز اطلاعات شخصی شما را بدون رضایت صریح شما جمع آوری یا استفاده نمی کنیم.
    
    با تشکر،
    %1$s

note: translators: %s: blog name
en: Opt-in confirmation from %s
fa: تاییدیه از %s

en: You can set up the Constant Contact integration here. For details, see %s.
fa: می‌توانید یکپارچه‌سازی با کانستنت کانتکت را در اینجا تنظیم کنید. برای جزئیات بیشتر، %s را ببینید.

en: Complete payment
fa: پرداخت انجام شد

en: Proceed to checkout
fa: بریم به صفحه پرداخت

en: Payment is required. Please pay by credit card.
fa: پرداخت الزامی است. لطفا با کارت اعتباری پرداخت کنید.

en: Payments
fa: پرداخت‌ها

en: Publishable Key
fa: کلید قابل انتشار

en: Stripe is not available on this site. It requires an HTTPS-enabled site.
fa: Stripe در این سایت موجود نیست. به یک سایت دارای HTTPS نیاز دارد.

en: Stripe is active on this site.
fa: Stripe در این سایت فعال است.

en: Stripe integration
fa: یکپارچه‌سازی استرایپ

en: Stripe is a simple and powerful way to accept payments online. Stripe has no setup fees, no monthly fees, and no hidden costs. Millions of businesses rely on Stripe’s software tools to accept payments securely and expand globally.
fa: استرایپ یک روش ساده و قدرتمند برای پذیرش پرداخت آنلاین است. استرایپ هیچ هزینه راه اندازی، هزینه ماهانه و هزینه‌های پنهانی ندارد. میلیون‌ها کسب‌وکار برای پذیرش امن پرداخت‌ها و توسعه جهانی به ابزارهای نرم‌افزاری استرایپ متکی هستند.

en: Unique identifier for the contact form.
fa: شناسه یکتا برای فرم تماس.

en: Dots are used in form-tag names.
fa: نقطه ها در نام های برچسب فرم استفاده می شوند.

en: Show welcome panel
fa: نمایش پنل خوش آمدگویی

en: Welcome panel
fa: پنل خوش آمد گویی

en: Stripe
fa: استرایپ

note: translators: 1: link labeled 'reCAPTCHA', 2: link labeled 'Stripe'
en: With help from cloud-based machine learning, anti-spam services will protect your forms (%1$s). Even payment services are natively supported (%2$s).
fa: با کمک یادگیری ماشینی مبتنی بر ابر، سرویس‌های ضد هرزنامه از فرم‌های شما محافظت می‌کنند (%1$s). حتی خدمات پرداخت به صورت بومی پشتیبانی می شود (%2$s).

note: translators: 1: link labeled 'Brevo'
en: Your contact forms will become more powerful and versatile by integrating them with external APIs. With CRM and email marketing services, you can build your own contact lists (%1$s).
fa: یکپارچه‌سازی فرم‌های تماس شما با API های خارجی باعث قدرتمندتر و همه کاره تر شدن فرم می‌شوند. با خدمات CRM و ایمیل مارکتینگ، می‌توانید فهرست مخاطبین خود را بسازید (%1$s).

en: You have strong allies to back you up.
fa: شما متحدان قوی دارید که از شما حمایت کنند.

en: Integration with external APIs
fa: یکپارچه‌سازی با APIهای خارجی

note: translators: %s: link labeled 'Integration with external APIs'
en: You can expand the possibilities of your contact forms by integrating them with external services. For details, see %s.
fa: شما می‌توانید امکانات فرم‌های تماس خود را با یکپارچه‌سازی آنها با خدمات خارجی توسعه دهید. برای جزئیات بیشتر، %s را ببینید.

en: Integration with External API
fa: یکپارچه‌سازی با API خارجی

en: Manage your email templates
fa: قالب‌های ایمیل را مدیریت کنید

en: You have no active email template yet.
fa: هنوز قالب ایمیل فعالی ندارید.

en: &mdash; Select &mdash;
fa: &mdash; انتخاب &mdash;

en: Select an email template:
fa: انتخاب یک قالب ایمیل:

en: Send a welcome email to new contacts
fa: ارسال ایمیل خوش‌آمدگویی به مخاطبین جدید

en: Welcome email
fa: ایمیل خوش‌آمدگویی

en: (opens in a new tab)
fa: (در یک زبانه جدید باز می‌شود)

en: Manage your contact lists
fa: فهرست‌های مخاطبان خود را مدیریت کنید

en: You have no contact list yet.
fa: هنوز هیچ فهرست مخاطبی ندارید.

en: Select lists to which contacts are added:
fa: لیست مورد نظر برای افزودن تماس را انتخاب کنید:

en: Add form submitters to your contact lists
fa: ارسال کننده فرم را به لیست تماس‌ها اضافه کنید

en: Contact lists
fa: فهرست‌های تماس

en: You can set up the Brevo integration here. For details, see %s.
fa: می‌توانید یکپارچه‌سازی Brevo را در اینجا تنظیم کنید. برای جزئیات بیشتر %s را مشاهده کنید.

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

[ctx: API keys]
en: Remove key
fa: حذف کلید

en: API key
fa: کلید API

en: Setup integration
fa: راه‌اندازی یکپارچه‌سازی

en: Store and organize your contacts while protecting user privacy on Brevo, the leading CRM & email marketing platform in Europe. Brevo offers unlimited contacts and advanced marketing features.
fa: مخاطبین خود را در حالی‌که از حریم خصوصی کاربران محافظت می‌کنید در Brevo، پلتفرم پیشرو CRM و بازاریابی ایمیل در اروپا، ذخیره و سازماندهی کنید. Brevo مخاطبین نامحدود و ویژگی‌های پیشرفته بازاریابی را ارائه می‌دهد.

en: You have not been authenticated. Make sure the provided API key is correct.
fa: شما احراز هویت نشده اید. مطمئن شوید که کلید API ارائه شده صحیح است.

en: Failed to attach a file. The total file size exceeds the limit of 25 megabytes.
fa: فایل پیوست نشد. حجم کلی فایل از حد ۲۵ مگابایت فراتر رفته است.

note: translators: %s: Attachment file path.
en: Failed to attach a file. %s is not a readable file.
fa: فایل پیوست نشد. %s فایل قابل خواندن نیست.

note: translators: %s: Attachment file path.
en: Failed to attach a file. %s is not in the allowed directory.
fa: فایل ضمیمه نشد. فایل %s در دایرکتوری مجاز قرار ندارد.

en: Submit
fa: ثبت

en: (optional)
fa: (اختیاری)

en: disallowed list
fa: لیست ممنوع

en: Disallowed words (%s) are used.
fa: کلمات غیر مجاز (%s) استفاده می شود.

en: Disallowed words are used.
fa: کلمات غیر مجاز استفاده می شود.

note: translators: %s: Contact Form 7 version number.
en: (This message was added in Contact Form 7 version %s.)
fa: (این پیام در فرم تماس 7 نسخه %s اضافه شده است.)

en: The fourth parameter ($mail_tag) must be an instance of the WPCF7_MailTag class.
fa: پارامتر چهارم ($mail_tag) باید نمونه ای از کلاس WPCF7_MailTag باشد.

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: docs
fa: اسناد

note: translators: 1: FAQ, 2: Docs ("FAQ & Docs")
en: %1$s and %2$s
fa: %1$s و %2$s

en: Additional settings
fa: دیگر تنظیمات

en: Error
fa: خطا

en: The total size of attachment files is too large.
fa: مجموعه فایل های ضمیمه خیلی بزرگ می باشد.

en: Unavailable HTML elements are used in the form template.
fa: عناصر HTML در دسترس، در الگوی فرم استفاده نمی‌شوند.

en: reCAPTCHA is active on this site.
fa: reCAPTCHA در این سایت فعال است.

en: reCAPTCHA response token is empty.
fa: پاسخ reCAPTCHA خالی است.

en: Submitted nonce is invalid.
fa: nonce ارسال شده نامعتبر است.

en: User-Agent string is unnaturally short.
fa: رشته کاربر-عامل به صورت غیرطبیعی کوتاه است.

en: reCAPTCHA score (%1$.2f) is lower than the threshold (%2$.2f).
fa: امتیاز reCAPTCHA (%1$.2f) کمتر از آستانه (%2$.2f) است.

en: Akismet returns a spam response.
fa: اکیسمت پاسخ جفنگ را برمیگرداند.

[ctx: API keys]
en: Reset Keys
fa: تنظیم دوباره کلیدها

en: This site is connected to the Constant Contact API.
fa: این سایت به API تماس ثابت متصل است.

en: Configuration updated.
fa: پیکربندی به‌روزرسانی شد.

en: Failed to establish connection. Please double-check your configuration.
fa: ارتباط برقرار نشد لطفا پیکربندی خود را دوباره بررسی نمایید.

en: Connection established.
fa: اتصال برقرار شد.

note: translators: 1: response code, 2: message, 3: body, 4: URL
en: HTTP Response: %1$s %2$s %3$s from %4$s
fa: پاسخ HTTP: %1$s %2$s %3$s از %4$s

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: reCAPTCHA protects you against spam and other types of automated abuse. With Contact Form 7&#8217;s reCAPTCHA integration module, you can block abusive form submissions by spam bots.
fa: ری‌کپچا از شما در برابر هرزنامه و سایر انواع سوء استفاده خودکار محافظت می‌کند. با ادغام ماژول ری‌کپچای فرم تماس ۷، می‌توانید ارسال فرم‌های توهین آمیز توسط ربات‌های هرزنامه را مسدود کنید.

en: reCAPTCHA (v3)
fa: ری‌کپچا (نسخه 3)

en: API keys for reCAPTCHA v3 are different from those for v2; keys for v2 do not work with the v3 API. You need to register your sites again to get new keys for v3. For details, see %s.
fa: کلیدهای API ری‌کپچا نسخه 3 با نسخه 2 متفاوت است. کلیدهای نسخه 2 با API نسخه 3 کار نمی‌کند. شما باید دوباره سایت‌های خود را برای دریافت کلیدهای جدید نسخه 3 ثبت کنید. برای جزئیات، %s را ببینید.

en: Connect to the Constant Contact API
fa: اتصال به API Constant Contact

[ctx: API keys]
en: Remove Keys
fa: حذف کلیدها

en: Set this URL as the redirect URI.
fa: تنظیم این آدرس به عنوان آدرس هدایت کننده.

en: Redirect URI
fa: هدایت آدرس

en: App Secret
fa: امنیت برنامه

en: API Key
fa: کلید API

en: Setup Integration
fa: راه‌اندازی یکپارچه‌سازی

en: Constant Contact integration
fa: یکپارچه‌سازی کانستنت کانتکت

en: The Constant Contact integration module allows you to send contact data collected through your contact forms to the Constant Contact API. You can create reliable email subscription services in a few easy steps.
fa: ماژول یکپارچه کانستنت کانتکت به شما اجازه می‌دهد تا داده‌های تماس گردآوری‌شده از طریق فرم‌های تماس‌تان را به API کانستنت کانتکت ارسال نمایید. شما می‌توانید خدمات اشتراک ایمیل مطمئنی را در چند قدم ساده ایجاد نمایید.

en: Constant Contact
fa: کانستنت کانتکت

en: Email marketing
fa: بازاریابی از طریق ایمیل

en: It is not allowed to use files outside the wp-content directory.
fa: استفاده از فایل‌های خارج از پوشه wp-content مجاز نیست.

en: Make this checkbox optional
fa: این جعبه انتخابی را اختیاری کنید

en: Professional services
fa: سرویس های حرفه ای

en: Support forums
fa: انجمن‌های پشتیبانی

en: Here are some available options to help solve your problems.
fa: در اینجا چند گزینه در دسترس برای کمک به حل مشکلات شما وجود دارد.

en: Do you need help?
fa: آیا به کمک نیاز دارید؟

en: Condition
fa: وضعیت

en: Not consented
fa: مخالفم

en: Consented
fa: موافقم

en: Sending mail has been aborted.
fa: ارسال ایمیل بی‌نتیجه ماند.

en: You can edit messages used in various situations here. For details, see %s.
fa: شما می‌توانید پیام‌های مورد استفاده در موقعیت‌های مختلف را در اینجا ویرایش کنید. برای جزئیات، ببینید %s.

en: Editing messages
fa: ویرایش پیام‌ ها

en: You can edit the mail template here. For details, see %s.
fa: شما می‌توانید قالب ایمیل را در اینجا ویرایش کنید. برای دیدن جزئیات %s.

en: You can edit the form template here. For details, see %s.
fa: شما می‌توانید قالب فرم را در اینجا ویرایش کنید. برای دیدن جزئیات %s.

en: Editing form template
fa: ویرایش قالب فرم

note: translators: screen reader text
en: (left and right arrow)
fa: (فلش چپ و راست)

note: translators: 1: ◀ ▶ dashicon, 2: screen reader text for the dashicon
en: %1$s %2$s keys switch panels
fa: %1$s %2$s کلید‌های تعویض پنل‌ها

note: translators: screen reader text
en: (configuration error)
fa: (خطای پیکربندی)

en: How to resolve?
fa: چطور حل و فصل کنیم؟

en: Your donation will help encourage and support the plugin&#8217;s continued development and better user support.
fa: هدیه شما، به تشویق و حمایت ادامه توسعه افزونه کمک و پشتیبان بهتر کاربران می باشد.

en: making a donation
fa: هدیه دهید

note: translators: %s: link labeled 'making a donation'
en: If you enjoy using Contact Form 7 and find it useful, please consider %s.
fa: اگر شما از استفاده فرم تماس 7 لذت می برید و آن را مفید می دانید، لطفا %s.

en: It is hard to continue development and support for this plugin without contributions from users like you.
fa: ادامه توسعه و پشتیبانی این افزونه بدون مشارکت کاربرانی مثل شما، سخت است.

en: This contact form is available only for logged in users.
fa: این فرم تماس فقط برای کاربران وارد شده در دسترس می باشد.

en: Deprecated settings are used.
fa: تنظیمات بدی استفاده شده است.

note: translators: %s: link labeled 'Really Simple CAPTCHA'
en: To use CAPTCHA, you need %s plugin installed.
fa: برای استفاده از کد امنیتی (CAPTCHA)، شما نیاز به نصب افزونه %s دارید.

en: There was an error deleting the contact form.
fa: هنگام حذف فرم تماس، خطایی رخ داد.

en: You are not allowed to access the requested contact form.
fa: شما اجازه دستیابی به فرم تماس درخواست شده را ندارید.

en: The requested contact form was not found.
fa: فرم تماس درخواست شده، پیدا نشد.

en: You are not allowed to create a contact form.
fa: شما مجاز به ایجاد یک فرم تماس نیستید.

en: Cannot create existing contact form.
fa: عدم توانایی در ایجاد فرم تماس موجود.

en: You are not allowed to access contact forms.
fa: شما اجازه دستیابی به فرم های تماس را ندارید.

en: Attachment file does not exist at %path%.
fa: فایل ضمیمه در مسیر %path% وجود ندارد.

en: Invalid mailbox syntax is used in the %name% field.
fa: ترکیب صندوق پستی نامعتبر در فیلد %name% استفاده شده است.

note: translators: %names%: a list of form control names
en: Unavailable names (%names%) are used for form controls.
fa: نام های غیرقابل دسترس (%names%) برای کنترل های فرم استفاده شده اند.

en: There are invalid mail header fields.
fa: فیلدهای هدر (Header) ایمیل نامعتبر وجود دارد.

en: HTML tags are used in a message.
fa: تگ های HTML در یک پیام استفاده شده است.

en: Sender email address does not belong to the site domain.
fa: آدرس ایمیل فرستنده، متعلق به دامنه سایت نیست.

en: Invalid mailbox syntax is used.
fa: ترکیب (Syntax) صندوق پستی نامعتبری استفاده شده است.

en: There is a possible empty field.
fa: یک فیلد خالی ممکن است وجود داشته باشد.

note: translators: %s: number of errors detected
en: %s configuration error detected | %s configuration errors detected
fa[0]: خطاهای پیکربندی %s تشخیص داده شد.

en: There was an error saving the contact form.
fa: هنگام ذخیره فرم تماس، خطایی رخ داد.

en: %d configuration errors detected in this tab panel
fa: %d خطای پیکربندی در این برگه پنل، تشخیص داده شد.

en: 1 configuration error detected in this tab panel
fa: 1 خطای پیکربندی در این پنل برگه تشخیص داده شد.

en: %d configuration errors detected
fa: %d خطای پیکربندی تشخیص داده شد.

en: 1 configuration error detected
fa: 1 خطای پیکربندی تشخیص داده شد.

note: translators: 1: WordPress hook name, 2: version number, 3: alternative hook name
en: Hook %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
fa: هوک %1$s از زمان فرم تماس 7 نسخه %2$s <strong>منسوخ</strong> است! به جای آن از %3$s استفاده کنید.

en: Flamingo
fa: افزونه فلامینگو

note: translators: %s: link labeled 'Flamingo'
en: Install a message storage plugin before this happens to you. %s saves all messages through contact forms into the database. Flamingo is a free WordPress plugin created by the same author as Contact Form 7.
fa: قبل از اینکه این اتفاق بیافتد، افزونه ذخیره سازی پیغام ها را نصب کنید. %s موجب ذخیره تمام پیام ها از طریق فرم های تماس در پایگاه داده می شود. فلامینگو افزونه رایگان وردپرس است که توسط ایجاد کننده فرم تماس، ایجاد شده است.

en: Contact Form 7 does not store submitted messages anywhere. Therefore, you may lose important messages forever if your mail server has issues or you make a mistake in mail configuration.
fa: فرم تماس 7 پیام‌های ارسالی را در هیچ کجا ذخیره نمی‌کند. بنابراین، اگر سرور ایمیل شما مشکل داشته باشد یا در پیکربندی ایمیل اشتباه کنید، ممکن است پیام‌های مهم را برای همیشه از دست بدهید.

en: Before you cry over spilt mail&#8230;
fa: قبل از اینکه برای ایمیل های از دست رفته گریه کنید&#8230;

en: https://contactform7.com/comment-blacklist/
fa: http://contactform7.com/comment-blacklist/

note: translators: links labeled 1: 'Akismet', 2: 'reCAPTCHA', 3: 'disallowed list'
en: Contact Form 7 supports spam-filtering with %1$s. Intelligent %2$s blocks annoying spambots. Plus, using %3$s, you can block messages containing specified keywords or those sent from specified IP addresses.
fa: فرم تماس 7 توسط %1$s از فیلتر کردن هرزنامه پشتیبانی می کند. %2$s هوشمند، روبات های هرزنامه مزاحم را مسدود می کند. بعلاوه، با استفاده از %3$s، می توانید پیام های حاوی کلمات کلیدی بخصوص یا آنهایی که از آدرس های IP مشخصی ارسال شده اند را مسدود نمائید.

en: Spammers target everything; your contact forms are not an exception. Before you get spammed, protect your contact forms with the powerful anti-spam features Contact Form 7 provides.
fa: هرزنامه‌ها همه چیز را هدف قرار می‌دهند؛ فرم‌های تماس شما نیز از این قاعده مستثنی نیستند. قبل از اینکه مورد حمله هرزنامه‌ها قرار بگیرید، از فرم‌های تماس خود با ویژگی‌های قدرتمند ضد هرزنامه که فرم تماس 7 ارائه می‌کند، محافظت کنید.

en: Getting spammed? You have protection.
fa: هرزنامه دریافت می کنید؟ شما محافظ دارید.

en: Multiple form controls are in a single label element.
fa: چند کنترل فرم در یک عنصر برچسب تکی وجود دارد.

en: FAQ about Configuration Validator
fa: پرسش و پاسخ درباره اعتبارسنجی پیکربندی

en: The answer to the quiz is incorrect.
fa: جواب شما به آزمون اشتباه است.

en: There was an error uploading the file.
fa: مشکلی در آپلود فایل شما رخ داده است.

en: You are not allowed to upload files of this type.
fa: شما اجازه ندارید از این نوع فایل آپلود کنید.

en: There was an unknown error uploading the file.
fa: مشکلی در آپلود فایل شما رخ داده است.

en: You must accept the terms and conditions before sending your message.
fa: شما باید با شرایط و قوانین موافقت کنید تا قادر به ارسال پیام باشید.

en: One or more fields have an error. Please check and try again.
fa: یک یا چند تا از مقادیر وارد شده مشکل دارد، لطفا پس از بررسی دوباره تلاش کنید.

en: There was an error trying to send your message. Please try again later.
fa: مشکلی در ارسال پیام شما بوجود آمده است، لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Thank you for your message. It has been sent.
fa: از پیام شما متشکریم، پیام شما با موفقیت ارسال شد.

en: Misconfiguration leads to mail delivery failure or other troubles. Validate your contact forms now.
fa: پیکربندی نادرست منجر به ناموفق شدن ارسال ایمیل یا سایر مشکلات می شود. هم اکنون فرمهای تماس خود را معتبر نمائید.

en: Validate Contact Form 7 Configuration
fa: پیکربندی اعتبار سنجی فرم تماس

en: Configuration validation completed. No invalid contact form was found.
fa: پیکربندی اعتبار سنجی کامل شد. هیچ فرم تماس نامعتبری پیدا نشد.

note: translators: %s: number of contact forms
en: Configuration validation completed. %s invalid contact form was found. | Configuration validation completed. %s invalid contact forms were found.
fa[0]: اعتبار سنجی پیکربندی کامل شد. %s فرم تماس نامعتبر پیدا شد.

en: Validate Configuration
fa: پیکربندی اعتبارسنجی

note: translators: %s: number of contact forms
en: Validate %s contact form now | Validate %s contact forms now
fa[0]: اکنون فرم تماس %s را اعتبارسنجی کنید

en: You are not allowed to validate configuration.
fa: شما مجاز به اعتبارسنجی پیکربندی نمی باشید.

en: Secret Key
fa: کلید رمز

en: Site Key
fa: کلید سایت

en: Settings saved.
fa: تنظیمات ذخیره شد.

en: Invalid key values.
fa: مقادیر کلید نامعتبر.

en: reCAPTCHA
fa: ری‌کپچا

en: CAPTCHA (Really Simple CAPTCHA)
fa: کپچا (کپچای واقعاً ساده)

note: Author of the plugin
en: Takayuki Miyoshi
fa: تاکایوکی میوشی

note: Description of the plugin
en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
fa: افزونه فرم تماس. ساده اما انعطاف پذیر.

note: translators: title of your first contact form. %d: number fixed to '1'
en: Contact form %d
fa: فرم تماس %d

en: Generate a form-tag for a multi-line text input field. For more details, see %s.
fa: از این گزینه برای تولید چند خط نوشته در زمینه متنی استفاده میشود ؛  برای کسب اطلاعات بیشتر به %s مراجعه کنید.

en: text area
fa: ناحیه متنی

en: This field requires author's URL
fa: این زمینه نیازمند آدرس اینترنتی نویسنده است.

en: This field requires author's email address
fa: این زمینه نیازمند آدرس پست الکترونیکی نویسنده است.

en: This field requires author's name
fa: این زمینه نیازمند نام نویسنده است.

en: Akismet
fa: اکیسمت

en: Text fields
fa: زمینه‌های متنی

en: Generate a form-tag for a single-line telephone number input field. For more details, see %s.
fa: از این گزینه برای ایجاد زمینه شماره تلفن استفاده میشود  ؛  برای کسب اطلاعات بیشتر به %s مراجعه کنید.

en: Generate a form-tag for a single-line URL input field. For more details, see %s.
fa: از این گزینه برای ایجاد زمینه لینک ( آدرس وبسایت و ...) استفاده میشود ؛  برای کسب اطلاعات بیشتر به %s مراجعه کنید.

en: Generate a form-tag for a single-line email address input field. For more details, see %s.
fa: از این گزینه برای تولید قسمت آدرس ایمیل استفاده میشود ؛ برای کسب اطلاعات بیشتر به %s مراجعه کنید.

en: Generate a form-tag for a single-line plain text input field. For more details, see %s.
fa: از این گزینه برای نوشتن متن در زمینه های ورودی استفاده میشود ؛ برای کسب اطلاعات بیشتر به %s مراجعه کنید.

en: tel
fa: تلفن

en: URL
fa: آدرس اینترنتی

en: email
fa: آدرس ایمیل

en: text
fa: متن تک خطی

en: Telephone number that the sender entered is invalid
fa: شماره تلفنی که فرستنده ارسال کرده است نامعتبر است.

en: URL that the sender entered is invalid
fa: لینکی که فرستنده وارد کرده است نامعتبر است.

en: Email address that the sender entered is invalid
fa: آدرس ایمیل که نوشته اید معتبر نمی باشد

en: Label
fa: برچسب

en: Submit button
fa: دکمه ثبت

en: Generate a form-tag for a submit button. For more details, see %s.
fa: از این گزینه برای تولید دکمه ارسال استفاده میشود ؛ برای کسب اطلاعات بیشتر به %s مراجعه کنید.

en: submit
fa: ارسال

en: Insert a blank item as the first option
fa: قرار دادن گزینه خالی به عنوان اولین مورد

en: Allow multiple selections
fa: اجازه انتخاب چندگانه

en: Generate a form-tag for a drop-down menu. For more details, see %s.
fa: از این گزینه برای تولید منو های کشویی استفاده میشود ؛ برای کسب اطلاعات بیشتر به %s مراجعه کنید.

en: drop-down menu
fa: فهرست پایین افتادنی

en: One pipe-separated question-answer pair (e.g. The capital of Brazil?|Rio) per line.
fa: یک منوی پرسش و پاسخ (مانند پایتخت برزیل؟| ریو) هر گزینه را در یک خط قرار دهید.

en: Questions and answers
fa: پرسش و پاسخ

en: Quiz
fa: آزمون

en: Generate a form-tag for a question-answer pair. For more details, see %s.
fa: از این گزینه برای ایجاد یک زمینه پرسش و پاسخ استفاده میشود ؛ برای کسب اطلاعات بیشتر به %s مراجعه کنید.

en: quiz
fa: آزمون

en: Sender does not enter the correct answer to the quiz
fa: فرستنده پاسخ صحیح پرسش را وارد نکرده است.

en: Slider
fa: اسلایدر

en: Spinbox
fa: جعبه چرخش

en: Number fields
fa: زمینه‌های شماره

en: Generate a form-tag for a field for numeric value input. For more details, see %s.
fa: از این گزینه برای ایجاد یک زمینه با مقدار مشخص استفاده میشود ؛ برای کسب اطلاعات بیشتر به %s مراجعه کنید.

en: number
fa: شماره

en: Number is larger than maximum limit
fa: شماره نسبت به حداکثر محدودیت بزرگتر است.

en: Number is smaller than minimum limit
fa: این شماره از حداقل کم تر است.

en: Number format that the sender entered is invalid
fa: فرمت شماره ای که فرستنده وارد کرده، نامعتبر است.

note: translators: %s: the path of the temporary folder
en: This contact form has file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
fa: این فرم تماس دارای فیلدهای بارگذاری پرونده است، اما پوشه موقت پرونده‌ها (%s) وجود ندارد یا قابل نوشتن نیست. می توانید پوشه را ایجاد کنید یا مجوز آن را به صورت دستی تغییر دهید.

en: To attach the file uploaded through this field to mail, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the File Attachments field on the Mail tab.
fa: برای پیوست فایل ارسال شده از طریق این قسمت به پست الکترونیکی شما درج مربوطه پست-برچسب (%s) را در قسمت فایل پیوست در زبانه پست نیاز به.

en: Acceptable file types
fa: انواع فایل های قابل قبول

en: File size limit (bytes)
fa: محدودیت حجم فایل (بایت)

en: File uploading and attachment
fa: بارگذاری و پیوست پرونده

en: Generate a form-tag for a file uploading field. For more details, see %s.
fa: از این زمینه برای آپلود/پیوست فایل استفاده میشود.برای کسب اطلاعات بیشتر  به %s مراجعه کنید

en: file
fa: فایل

en: Uploading a file fails for PHP error
fa: آپلود یک فایل با خطای پی اچ پی با مواجه میشود.

en: Uploaded file is too large
fa: پرونده بارگذاری شده بیش از حد بزرگ است.

en: Uploaded file is not allowed for file type
fa: فرمت پرونده بارگذاری شده مجاز نیست.

en: Uploading a file fails for any reason
fa: بارگذاری یک پروند به هر دلیلی با شکست مواجه می شود.

en: Max
fa: بیشترین

en: Min
fa: کمترین

en: Range
fa: محدوده

en: Use this text as the placeholder of the field
fa: این متن به عنوان نگه دارنده در زمینه استفاده می شود

en: Default value
fa: مقدار پیش فرض

en: Date field
fa: زمینه تاریخ

en: Generate a form-tag for a date input field. For more details, see %s.
fa: از این گزینه برای ایجاد زمینه انتخاب تاریخ استفاده میشود ؛ برای کسب اطلاعات بیشتر به %s مراجعه کنید.

en: date
fa: تاریخ

en: Date is later than maximum limit
fa: تاریخ نسبت به حداکثر محدودیت دیرتر است.

en: Date is earlier than minimum limit
fa: تاریخ نسبت به حداقل محدودیت زودتر است.

en: Date format that the sender entered is invalid
fa: فرمت تاریخی که فرستنده وارد کرده، نامعتبر است.

en: To use the value input through this field in a mail field, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the field on the Mail tab.
fa: از این گزینه برای وارد کردن ایمیل دلخواه در زمینه ایمیل (  mail-tag (%s)  ) استفاده میشود.

en: Make checkboxes exclusive
fa: منحصر به فرد کردن چک باکس ها

en: Wrap each item with label element
fa: قرار دادن هر یک از موارد با عنصر label

en: Put a label first, a checkbox last
fa: قرار دادن برچسب برای اولین بار، یک چک باکس آخرین

en: One option per line.
fa: یک گزینه در هر خط.

en: Required field
fa: زمینه الزامی

en: Field type
fa: نوع زمینه

en: Checkboxes, radio buttons and menus
fa: چک‌باکس‌ها، دکمه‌های رادیویی و منوها

en: Generate a form-tag for a group of radio buttons. For more details, see %s.
fa: یک دکمه رادیویی بسازید و در فرم تماس قرار دهید ؛ برای اطلاعات بیشتر به %s مراجعه کنید.

en: Generate a form-tag for a group of checkboxes. For more details, see %s.
fa: از این گزینه برای ایجاد جعبه های انتخاب (چک باکس) استفاده میشود ؛ برای کسب اطلاعات بیشتر به %s مراجعه کنید.

en: radio buttons
fa: دکمه رادیو

en: checkboxes
fa: چک باکس

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
fa: این فرم تماس دارای زمینه کپچا است اما کتابخانه های لازم (GD و FreeType) بر روی سرور شما در دسترس نیست.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
fa: این فرم تماس حاوی زمینه کپچا است، اما پوشه موقتی برای این پرونده ها ( %s ) وجود ندارد یا قابل نوشتن نیست. شما می توانید پوشه را ایجاد کنید یا سطح دسترسی را تغییر دهید.

en: Input field settings
fa: تنظیمات زمینه ورودی

en: Image settings
fa: تنظیمات عکس

en: Generate form-tags for a CAPTCHA image and corresponding response input field. For more details, see %s.
fa: از این گزینه برای تولید کپچا به منظور جلوگیری از هرزنامه ها استفاده میشود ؛ برای دریافت اطلاعات بیشتر به %s مراجعه کنید.

note: translators: %s: link labeled 'Really Simple CAPTCHA'
en: To use CAPTCHA, you first need to install and activate %s plugin.
fa: برای این که از کپچا استفاده کنید شما ابتدا باید افزونه %s را نصب و فعال کنید.

en: CAPTCHA
fa: کپچا

en: Your entered code is incorrect.
fa: کد وارد شده صحیح نیست.

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
fa: کدی که فرستنده وارد کرده است با کپچا مطابقت ندارد.

en: Insert Tag
fa: گذاشتن برچسب

en: Class attribute
fa: ویژگی کلاس

en: Id attribute
fa: ویژگی شناسه (id)

en: Options
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Acceptance checkbox
fa: چک باکس پذیرفتن

en: Generate a form-tag for an acceptance checkbox. For more details, see %s.
fa: از این زمینه برای تولید چک باکس استفاده میشود؛ برای دریافت اطلاعات بیشتر به %s مراجعه کنید.

en: acceptance
fa: پذیرش

en: <code>%1$s</code> property of a <code>WPCF7_ContactForm</code> object is <strong>no longer accessible</strong>. Use <code>%2$s</code> method instead.
fa: <code>%1$s</code> اموال <code>WPCF7_ContactForm</code> شی <strong>دیگر در دسترس است.</strong> استفاده از <code>%2$s</code> به جای روش.

en: Untitled
fa: بدون عنوان

en: Contact Form
fa: فرم تماس

en: There is a field with input that is shorter than the minimum allowed length
fa: یک فیلد با ورودی کوتاه تر از حداقل طول مجاز وجود دارد

en: There is a field with input that is longer than the maximum allowed length
fa: مقدار یکی از فیلدها بیشتر از حد مجاز وارد شده است.

en: There is a field that the sender must fill in
fa: یک زمینه وجود دارد که فرستنده باید آن را پر کند.

en: There are terms that the sender must accept
fa: شرایطی وجود دارند که فرستنده باید بپذیرد.

en: Submission was referred to as spam
fa: ارسال به عنوان هرزنامه ثبت شد.

en: Validation errors occurred
fa: خطای اعتبار سنجی رخ داده است

en: Sender's message failed to send
fa: ناموفق در ارسال پیام فرستنده

en: Sender's message was sent successfully
fa: پیام با موفقیت ارسال شد.

en: Message Body:
fa: محتوای پیام :

note: translators: %s: [your-subject]
en: Subject: %s
fa: موضوع: %s

note: translators: %s: [your-name] [your-email]
en: From: %s
fa: از : %s

en: Send
fa: ارسال

en: Your message
fa: پیغام شما

en: Your email
fa: ایمیل شما

en: Your name
fa: نام شما

note: translators: %s: title of form-tag like 'email' or 'checkboxes'
en: Form-tag Generator: %s
fa: تنظیمات  %s برای قرار دادن در فرم تماس

en: For more information:
fa: برای اطلاعات بیشتر

en: Any information you provide will not be shared with service providers without your authorization.
fa: هیچ گاه اطلاعات برای ارائه دهندگان خدمات به شما ارسال نخواهد شد.

en: You may need to first sign up for an account with the service that you plan to use. When you do so, you would need to authorize Contact Form 7 to access the service with your account.
fa: اگر شما قد استفاده از این خدمات را دارید ؛ ممکن است شما به ساخت حساب کاربری نیاز پیدا کنید.سپس شما با ورود به حساب کاربری خودتان قادر به استفاده از خدمات فرم تماس 7 خواهید شد.

en: On this screen, you can manage services that are available through Contact Form 7. Using API will allow you to collaborate with any services that are available.
fa: در این صفحه شما میتوانید خدمات فرم تماس 7 را مشاهده کنید ؛ فرم تماس 7 با استفاده از api به شما اجازه میدهد تا از سرویس های در دسترس استفاده کنید.

en: There are also special mail-tags that have specific names, but do not have corresponding form-tags. They are used to represent meta information of form submissions like the submitter&#8217;s IP address or the URL of the page.
fa: همچنین تگ های ایمیل خاصی وجود دارند که دارای نام های خاص هستند، اما تگ های فرم مربوطه ندارند. آنها برای نشان دادن اطلاعات متا فرم های ارسالی مانند آدرس آی پی ارسال کننده یا URL صفحه استفاده می شوند.

en: A mail-tag is also a short code enclosed in square brackets that you can use in every Mail and Mail (2) field. A mail-tag represents a user input value through an input field of a corresponding form-tag.
fa: برچسب پست همچنین کد کوتاه محصور در براکت مربع که شما می توانید استفاده کنید در هر پست و پست زمینه (2) است. پست برچسب نشان دهنده مقدار ورودی کاربر از طریق یک میدان ورودی از تگ فرم مربوطه.

en: While form-tags have a comparatively complex syntax, you do not need to know the syntax to add form-tags because you can use the straightforward tag generator (<strong>Generate Tag</strong> button on this screen).
fa: در حالی که تگ‌های فرم دارای نحو نسبتاً پیچیده‌ای هستند، برای افزودن تگ‌های فرم، نیازی به دانستن نحو نیست زیرا می‌توانید از تولیدکننده برچسب ساده استفاده کنید (دکمه <strong>تولید برچسب</strong> در این صفحه).

en: A form-tag is a short code enclosed in square brackets used in a form content. A form-tag generally represents an input field, and its components can be separated into four parts: type, name, options, and values. Contact Form 7 supports several types of form-tags including text fields, number fields, date fields, checkboxes, radio buttons, menus, file-uploading fields, CAPTCHAs, and quiz fields.
fa: فرم تگ کد کوتاه محصور در براکت مربع مورد استفاده در فرم محتوا است. فرم برچسب عموما نشان دهنده زمینه ورودی و اجزای آن می توان به چهار بخش جدا شده: نوع نام گزینه ها و مقادیر. فرم تماس 7 پشتیبانی از انواع مختلفی از برچسب های فرم شماره از جمله زمینه های متن, زمینه ها زمینه های تاریخ چک باکس ها دکمه های رادیویی منوها، زمینه آپلود فایل کپچا، و زمینه های مسابقه.

en: <strong>Additional Settings</strong> provides a place where you can customize the behavior of this contact form by adding code snippets.
fa: <strong>تنظیمات اضافی</strong> مکانی که در آن شما می توانید رفتار این فرم را با اضافه کردن قطعه کد سفارشی را فراهم می کند.

en: In <strong>Messages</strong>, you can edit various types of messages used for this contact form. These messages are relatively short messages, like a validation error message you see when you leave a required field blank.
fa: در <strong>پیام،</strong> شما می توانید انواع مختلفی از پیام های مورد استفاده برای این فرم تماس را ویرایش کنید. این پیام ها پیام های نسبتا کوتاه، مثل یک پیام خطای اعتبار سنجی شما ببینید زمانی که شما یک قسمت را خالی بگذارید لازم را ترک کنند.

en: <strong>Mail (2)</strong> is an additional mail template that works similar to Mail. Mail (2) is different in that it is sent only when Mail has been sent successfully.
fa: <strong>پست الکترونیکی (2)</strong> قالب ایمیل اضافی است که با این نسخهها کار شبیه به پست است. تنها زمانی که ایمیل با موفقیت ارسال شده است که آن را ارسال ایمیل (2) متفاوت است.

en: <strong>Mail</strong> manages a mail template (headers and message body) that this contact form will send when users submit it. You can use Contact Form 7&#8217;s mail-tags here.
fa: <strong>ایمیل</strong> مدیریت یک قالب الکترونیکی (هدر و متن پیام) که این فرم تماس ارسال خواهد شد هنگامی که کاربران آن را ارسال کنید. شما می توانید ایمیل تگ فرم تماس با 7 در اینجا استفاده کنید.

en: <strong>Form</strong> is a content of HTML form. You can use arbitrary HTML, which is allowed inside a form element. You can also use Contact Form 7&#8217;s form-tags here.
fa: <strong>فرم</strong> محتوای فرم HTML است. شما می توانید متن دلخواه که در داخل عنصر فرم اجازه استفاده کنید. شما همچنین می توانید فرم تماس با ما فرم 7-برچسب ها اینجا استفاده کنید.

en: <strong>Title</strong> is the title of a contact form. This title is only used for labeling a contact form, and can be edited.
fa: <strong>هشدار :</strong> این روند نمی‌تواند خنثی گردد.

en: On this screen, you can edit a contact form. A contact form is comprised of the following components:
fa: در این صفحه می توانید فرم را ویرایش کنید. فرم تماس از اجزای زیر تشکیل شده است:

en: <strong>Duplicate</strong> - Clones that contact form. A cloned contact form inherits all content from the original, but has a different ID.
fa: <strong>هشدار :</strong> این روند نمی‌تواند خنثی گردد.

en: <strong>Edit</strong> - Navigates to the editing screen for that contact form. You can also reach that screen by clicking on the contact form title.
fa: <strong>هشدار :</strong> این روند نمی‌تواند خنثی گردد.

en: Hovering over a row in the contact forms list will display action links that allow you to manage your contact form. You can perform the following actions:
fa: معلق در هوا در بیش از یک ردیف در لیست فرم ارتباط با ما لینک های عمل است که اجازه شما را برای مدیریت فرم تماس با شما را نشان می دهد. شما می توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

en: On this screen, you can manage contact forms provided by Contact Form 7. You can manage an unlimited number of contact forms. Each contact form has a unique ID and Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). To insert a contact form into a post or a text widget, insert the shortcode into the target.
fa: در این صفحه، شما می توانید فرم های تماس با ارائه شده توسط فرم تماس با 7. شما می توانید تعداد نامحدودی از فرمهای تماس مدیریت. هر فرم تماس با یک ID منحصر به فرد و فرم تماس با 7 کوتاه ([تماس با شکل-7 ...]). برای وارد کردن یک فرم تماس به یک پست یا یک ویجت متن، قرار دادن کوتاه به هدف.

en: Mail-tags
fa: تگ های ایمیل

en: Form-tags
fa: تگ های فرم

en: Available Actions
fa: اقدامات موجود

en: Overview
fa: بررسی کلی

en: You can add customization code snippets here. For details, see %s.
fa: شما میتوانید از کد های دلخواه خودتان استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر  %s  را نگاه کنید.

en: File attachments
fa: پیوست فایل

en: Use HTML content type
fa: شما می توانید از HTML استفاده کنید

en: Exclude lines with blank mail-tags from output
fa: حذف خطوط با خالی پستی برچسب ها از خروجی

en: Message body
fa: محتوای پیام

en: Additional headers
fa: سربرگ‌های اضافی

en: Subject
fa: موضوع

en: From
fa: از طرف

en: To
fa: به

en: In the following fields, you can use these mail-tags:
fa: شما می توانید این برچسب‌ها را استفاده نمایید

en: Mail (2) is an additional mail template often used as an autoresponder.
fa: ایمیل 2 یک قالب اضافی است که برای پاسخگویی خودکار استفاده میشود

en: Use Mail (2)
fa: استفاده از ایمیل (2)

en: Mail (2)
fa: ایمیل 2

note: translators: %s: title of contact form
en: Edit &#8220;%s&#8221;
fa: ویرایش &#8220;%s&#8221;

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Author
fa: نویسنده

en: Shortcode
fa: کدکوتاه

en: Title
fa: عنوان

en: Additional Settings
fa: تنظیمات اضافی

note: translators: %d: number of additional settings
en: Additional Settings (%d)
fa: تنظیمات اضافی (%d)

en: Messages
fa: پیام

en: Mail
fa: ایمیل

en: Form
fa: فرم

en: Support
fa: پشتیبانی

en: FAQ
fa: سوالات

en: Docs
fa: اسناد

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
fa: شما میخواهید این فرم تماس را حذف کنید.
    برای پاک کردن 'OK' و برای لغو 'Cancel' را انتخاب کنید.

en: Delete
fa: حذف

en: Duplicate
fa: کپی گرفتن

en: Status
fa: وضعیت

en: You can also use this old-style shortcode:
fa: میتوانید از کد های کوتاه به شیوه قدیم نیز استفاده کنید :

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content:
fa: این  کد کوتاه را کپی کنید و در صفحه  یا پست خود قرار داهید

en: Enter title here
fa: عنوان خود را  اینجا وارد کنید

en: Save
fa: ذخیره

en: You are not allowed to edit this contact form.
fa: شما نمی‌توانید این گزینه را ویرایش کنید.

en: Spam filtering with Akismet
fa: فیلتر هرزنامه با اکیسمت

en: Setting up mail
fa: راه اندازی ایمیل

en: https://contactform7.com/donate/
fa: http://contactform7.com/donate/

en: Contact Form 7 needs your support.
fa: فرم تماس 7 به پشتیبانی شما نیاز دارد.

en: Dismiss
fa: بستن

note: translators: 1: version of Contact Form 7, 2: version of WordPress, 3: URL
en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
fa: <strong>افزونه فرم تماس 7 %1$s به وردپرس %2$s یا بالاتر نیاز دارد.</strong> لطفا ابتدا <a href=\"%3$s\">سایت خود را ارتقا دهید</a>.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Contact form deleted.
fa: فرم تماس با حذف شده است.

en: Contact form saved.
fa: فرم تماس ذخیره شد

en: Contact form created.
fa: فرم تماس با ما ایجاد شد.

en: Search Contact Forms
fa: جستجوی فرم های تماس

note: translators: %s: search keywords
en: Search results for &#8220;%s&#8221;
fa: نتایج جستجو برای &#8220;%s&#8221

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
fa: همه تغییرات شما از بین میروند اگر شما این صفحه ببندید.

en: Error in deleting.
fa: اشکال در روند حذف‌کردن ...

en: You are not allowed to delete this item.
fa: شما اجازه ندارید که این آیتم را پاک کنید.

en: You are not allowed to edit this item.
fa: شما نمی‌توانید این گزینه را ویرایش کنید.

en: Integration
fa: یکپارچه‌سازی

en: Add New
fa: افزودن جدید

en: Add New Contact Form
fa: اضافه کردن فرم تماس جدید

en: Contact Forms
fa: فرم های تماس

en: Edit Contact Form
fa: ویرایش فرم تماس

en: Contact
fa: فرم تماس

note: Plugin Name of the plugin
en: Contact Form 7
fa: فرم تماس ۷
